اخبار مدرسه نشست دانش آموختگان مدرسه فقهی امام محمد باقر علیه السلام
نشست دانش آموختگان مدرسه فقهی امام محمد باقر علیه السلام PDF چاپ پست الکترونیکی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

به لطف خداوند متعال و در ادامه سلسله نشست های  دانش آموختگان مدرسه فقهی امام محمد باقر علیه السلام، آخرین نشست این انجمن در سال تحصیلی 95-96 در تاریخ 22 اردیبهشت ماه 1396 برگزار گردید.


در ابتدای این نشست بعد تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، حجت الاسلام صابری، دانش آموخته مدرسه فقهی امام محمد باقر علیه السلام، به بیان آخرین تحقیقات خود در زمینه های رجالی پرداختند.


در ادامه به مناسبت نیمه شعبان و ولادت قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء جناب آقای نصر اللهی به مداحی و مدیحه سرایی پرداختند.


پس از مداحی آقای نصر اللهی، حجت الاسلام موسوی، مدیر انجمن دانش آموختگان مدرسه فقهی، بعد از ارائه گزارش، به معرفی نامزدهای هیئت مدیره و نظارت بر هیئت مدیره پرداختند که هفت نفر به عنوان نامزد هیئت مدیره معرفی شدند و هر کدام از نامزدهای هیئت مدیره، فرصتی کوتاه برای معرفی خود و برنامه هایشان داشتند.

بعد از پایان برنامه نامزدها، انتخابات هیئت مدیره انجام شد.


سپس برنامه تقدیر از حضرت حجت الاسلام و المسلمین منتظری دام عزه اولین مدیر مدرسه فقهی برگزار شد. در این بخش ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سید علی شبیری دام عزه بصورت مختصر به معرفی و تقدیر از خدمات ایشان پرداختند. سپس لوح تقدیر و تندیس به ایشان اهدا شد.


در بخش پایانی نشست، حجت الاسلام و المسلمین منتظری مقدم با توجه به چند سال مدیریت مرکز اسلامی وین، از نقش و برنامه های غرب برای برخورد با اسلام بیان مطالبی داشتند و به اهمیت فقه و جایگاه آن پرداختند. ایشان با تاکید بر اهمیت دادن طلاب به جدیت در تحصیل فقه گفتند: وقتی وارد فضاهایی مثل وین شوید، همین زحمات در راه یادگیری علم است که مفید خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

والحمد لله رب العالمین

 

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

منوی اصلی


ورود طلاب 

آزمون ورودی مراکز تخصصی فقهی حوزه علمیه

امورطلاب و اساتید

O  امور خوابگاه مدرسه

O  امور رفاهی طلاب

O  امور رفاهی اساتید

O  تسهیلات ورزشی

O  اردوی زیارتی پژوهشی مشهد مقدس

O  امور پرورشی

O  اطلاعیه‌ها

O  ارتباط با مسوولین

معاونت آموزش

O  قوانین و مقررات آموزشی:  سطح خارج

O  معرفی اساتید:  سطح خارج

O  برنامه امتحانات:  سطح خارج

O  اطلاعیه‌های آموزشی:  سطح خارج

O  ارتباط با مسوول آمورش:  سطح خارج

O  پرسش و مباحثات علمی

O  نمونه سوالات دروس سطح

O  آیین نامه تقریرات و پژوهش های خارج

Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS