اخبار مدرسه نشست اساتید بخش خارج مدرسه فقهی امام محمد باقر علیه السلام
نشست اساتید بخش خارج مدرسه فقهی امام محمد باقر علیه السلام PDF چاپ پست الکترونیکی

 

بسم  الله الرحمن الرحیم

نشست اساتید بخش خارج مدرسه فقهی امام محمد باقر علیه السلام با حضور مدیریت محترم و معاونین ایشان در تاریخ چهارشنبه 13 دی 1396 برگزار گردید.


در این جلسه بعد از تلاوت َآیاتی چند از کلام الله مجید، معاون محترم آموزش بخش خارج مدرسه فقهی امام محمد باقر علیه السلام، حجة الاسلام و المسلمین امامی میبدی دام عزه اعلام برنامه فرمودند.

در ادامه جلسه دبیر سرگروه های علمی حجة الاسلام و المسلمین تقوی دام عزه با اشاره به تاریخچه شکل گیری سرگروه های علمی، به توضیحی در مورد شرح وظایف و ضرورت های آن پرداختند.


دیگر سخنران جلسه، معاون محترم پژوهش حجة الاسلام و المسلمین حاج آقای گلشن دام عزه بودند که طی سخنان خود  واحدهای مختلف این بخش را تشریح فرمودند و بر ضرورت پژوهش محوری در تحصیلات خارج تاکید داشتند.


در ادامه مدیریت محترم خارج حضرت حجة الاسلام و المسلمین حاج آقای سید علی شبیری زنجانی (دامت برکاته) به گزارشی از فعالیت ها و پیشرفت های خارج پرداختند. ایشان با اشاره به پذیرش طلبه از خارج از مدرسه برای این بخش اشاره کردند.


مدیریت محترم خارج با اشاره به رابطه نزدیک بین مسئولین و طلاب، سر زدن به خانه های طلاب و آشنا شدن و در جریان مشکلات زندگی آنان قرار گرفتن را یکی دیگر از راه های ارتباطی مسئولین با طلاب برشمردند.


حجة الاسلام و المسلمین حاج آقای سید علی شبیری زنجانی (دامت برکاته) اردوی علمی زیارتی تابستان گذشته را از دیگر دستاوردها و تجربه های موفق این بخش مدرسه دانسته و دیدار با تمام مراجع نجف را از برکات این سفر دانستند. ایشان ضمن سخنان خود اهتمام بیشتر اساتید به امر تهذیب طلاب و فضلا را خواستار شدند.


در پایان جلسه اساتید محترم نقطه نظرات خود را بیان فرمودند.

 

 

 

 

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

منوی اصلی


ورود طلاب 

آزمون ورودی مراکز تخصصی فقهی حوزه علمیه

امورطلاب و اساتید

O  امور خوابگاه مدرسه

O  امور رفاهی طلاب

O  امور رفاهی اساتید

O  تسهیلات ورزشی

O  اردوی زیارتی پژوهشی مشهد مقدس

O  امور پرورشی

O  اطلاعیه‌ها

O  ارتباط با مسوولین

معاونت آموزش

O  قوانین و مقررات آموزشی:  سطح خارج

O  معرفی اساتید:  سطح خارج

O  برنامه امتحانات:  سطح خارج

O  اطلاعیه‌های آموزشی:  سطح خارج

O  ارتباط با مسوول آمورش:  سطح خارج

O  پرسش و مباحثات علمی

O  نمونه سوالات دروس سطح

O  آیین نامه تقریرات و پژوهش های خارج

Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS